Gembird WM-80F-01 TV wall mount (fixed), 37 -80 (70 kg) Gembird
- TootjadGembird
- Mudel: WM-80F-01
- Saadavus: 5
-
21€
Gembird WM-80F-01 TV wall mount (fixed), 37”-80” (70 kg) Gembird
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 697.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 2.83 kg |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Net weight | 1.93 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 353 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 720.00 g |
| Plastic (No PET) | 180.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gembird wm-80f-01 tv wall mount fixed, 37 -80 70 kg gembird, wm-80f-01, gembird, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

